header-banner-image

Yandex Seo


elegant-screen
Arama motorlarında en çok kullanılanlar arasında olan Yandex, işletmeniz için yeni müşteri kaynağı olabilir. Google arama motoruna göre kullanımı az olsa da, Yandex üzerinde yapacağınız çalışmalarda da mutlaka yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Sizler için Yandex SEO konusunda en temel kalite yönergelerinin takibini yapıyor ve internet sitelerinize uyguluyoruz. Bu esnada sizlerin hiçbir şey yapmadan sadece gelişen siteyi izlemeniz ve gelen müşteriler ile ilgilenmeniz kalıyor. Yandex SEO maliyeti diğer arama motorlarına göre biraz daha uygun fiyatlı olduğu için birçok işletme sahibi tarafından tercih edilmektedir. Yandex Google gibi her geçen gün yaptığı yatırımlar ile kullanıcı kitlesini arttırmaktadır. Bu yüzden sadece Google değil bu durum da Yandex üzerinde de mutlaka çalışmaların yapılmasını öneririz.

Neden Yandex Seo?

Ülkemizde birçok yatırımda bulunan Yandex kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Bu yüzden işler daha fazla zorlaşmadan, bu konuda ilk olarak yaptıracağınız çalışmalarda sıralamada olmak ilerleyen dönemlerde hem rakiplerinizden önde olmanızı sağlayacaktır hem de maliyet açısından size kazanç sağlayacaktır. Bu yüzden Yandex SEO konusunda çalışma yapmanız tamamıyla sizin yararınıza olacaktır.

Yandex Seo Fiyatları

Her arama motorunda olduğu gibi belirleyeceğiniz anahtar kelimenin rekabeti, zorluğu ve aranma hacmine göre sizlere fiyat verilmektedir. Bu konuda standart veya ortalama bir fiyat belirtmek doğru olmayacaktır. “kiralık araba” kelimesi ile “kiralık bisiklet” kelimeleri arasında aranma hacmi ve rekabet farkı olduğundan dolayı fiyatları da belirlenen kriterlere göre değişecektir.
Tüm arama motorlarında ki gelişmeleri yakından takip eden teknik ekibimiz arama motorları optimizasyonu konusunda tüm teorik bilgilere sahiptir. Ayrıca her geçen gün yeni güncellemelerin eklenesi ile birlikte takibi zor olduğundan bu gibi işlemlerin profesyonel kadro tarafından yapılması en doğrusu olacaktır. Bu yüzden bizde Arte Creative olarak sizlere en uygun maliyetler ile Yandex SEO hizmetini sunmaktayız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda projeniz ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yandex SEO hizmetimizde en uygun teklifi alabilir ve çalışmalara başlayabiliriz. HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İhtiyacınız Olan her Alanda

Geleneksel medya, dijital, mobil ve sosyal medya gibi farklı mecralar ve teknolojileri en doğru şekilde bütünleyen 'entegre' tasarım ve yazılım çözümleri sunmaktayız.